Casa De Louredo Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 4 gasten
  • 2 bedden
  • 1 slaapkamer

Locatie

    De gesitueerde in Paredes Casa De Louredo Villa Paredes bevindt zich op 10 minuten met de auto van de Igreja de São Pedro de Ferreira en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt.

    Het Heiligdom van Sameiro ligt binnen 7 km van deze villa en het Gemeentelijk Museum van Penafiel bevindt zich hiervandaan. Deze vakantieboerderij ligt binnen 15-minuten rijden van het Klooster van Sint-Pieter van Cete en is populair bij zowel gelovigen als toeristen.

    Naast een parketvloer biedt deze gesitueerde in Paredes Casa De Louredo Villa ook een TV. Tot de badkamerfaciliteiten van deze woning behoren ook een bidet en een apart toilet. Er zijn een haardroger, badjassen en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Naast een minibar heeft de gesitueerde in Paredes Casa De Louredo Villa een gedeelde keuken. De keuken heeft ook koffie- en theefaciliteiten, glaswerk. Vervoersalternatieven in de buurt zijn onder andere de bushalte Besteiros, op 950 meter loopafstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 17:30
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer6260
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Casa De Louredo Villa Paredes

    Naast een parketvloer biedt deze gesitueerde in Paredes Casa De Louredo Villa ook een TV. Tot de badkamerfaciliteiten van deze woning behoren ook een bidet en een apart toilet. Er zijn een haardroger, badjassen en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa De Louredo Villa Paredes  Wastafels foto Casa De Louredo Villa Paredes  Wastafels foto Casa De Louredo Villa Paredes  Bedden foto Casa De Louredo Villa Paredes  Kamer foto Casa De Louredo Villa Paredes  Bedden foto
    Double Kamer

    Grootte: 16 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Casa De Louredo Villa Paredes  Macro Details foto Casa De Louredo Villa Paredes  Interieur foto Casa De Louredo Villa Paredes  Interieur foto Casa De Louredo Villa Paredes  Voorzieningen foto Casa De Louredo Villa Paredes  Wastafels foto Casa De Louredo Villa Paredes  Faciliteiten foto Casa De Louredo Villa Paredes  Bedden foto
    Suite met een Slaapkamer en een Queen Size Bed

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Casa De Louredo Villa Paredes  Logo foto Casa De Louredo Villa Paredes  Macro Details foto Casa De Louredo Villa Paredes  Kamer foto Casa De Louredo Villa Paredes  Bedden foto
    Kamer met een King Size Bed met de Toegang voor Gehandicapten

    Grootte: 16 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Casa De Louredo Villa Paredes  Interieur foto Casa De Louredo Villa Paredes  Interieur foto Casa De Louredo Villa Paredes  Bedden foto Casa De Louredo Villa Paredes  Wastafels foto Casa De Louredo Villa Paredes  Bedden foto Casa De Louredo Villa Paredes  Bedden foto
    Suite met een Slaapkamer en een Queen Size Bed

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Casa De Louredo Villa Paredes  Interieur foto Casa De Louredo Villa Paredes  Kamer foto Casa De Louredo Villa Paredes  Kamer foto Casa De Louredo Villa Paredes  Toiletten foto Casa De Louredo Villa Paredes  Bedden foto
    Suite met een Slaapkamer en een Queen Size Bed

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa De Louredo Villa Paredes

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Francisco Sá Carneiro
    37.3 km

    Bezienswaardigheden (11)

    Junta de Freguesia de Louredo
    750 m
    Forca
    1.1 km
    Capela de Sao Tiago
    1.8 km
    Campo de Golfe do Aqueduto
    2.1 km
    Igreja da Madalena -Paredes
    2.4 km
    Igreja Antiga da Madalena
    2.5 km
    Minimercado
    2.7 km
    Capela de Sao Jose
    2.9 km
    Cemiterio de Paredes
    3.2 km
    Cruzeiro de Nevogilde
    3.2 km
    Igreja de São Pedro de Ferreira
    3.3 km

    Gastbeoordelingen van Casa De Louredo Villa Paredes

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Casa De Louredo Villa een keuken?
      Ja, in Casa De Louredo Villa is een gedeelde keuken beschikbaar.
    • Is Casa De Louredo Villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Casa De Louredo Villa.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Casa De Louredo Villa?
      Gasten van Casa De Louredo Villa kunnen onder andere het Gemeentelijk Museum van Penafiel (7 km), de Igreja de São Pedro de Ferreira 3) en het Heiligdom van Sameiro 8) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa De Louredo Villa Paredes